AUTOMECHANIK/MECHANIK – nákladní vozidla

Auto - moto · Praha

Pro našeho klienta, stabilní mezinárodní společnost z oblasti prodeje a servisu nákladních automobilů, hledáme v rámci rozšiřování týmu nové kolegy na pozici Mechanik/Automechanik nákladních vozidel. Pracovní pozice je vhodná i pro automechaniky osobních vozidel s praxí. Místem pracoviště je východní část Prahy – u dálnice D1 při výjezdu na Brno.

Požadavky:
– SŠ vyučení v oboru automechanik, mechanik – opravář
– Orientace v normách a technické dokumentaci silničních motorových vozidel
– Technická znalost nákladních vozidel, technické normy, nakládání s odpady, postupy péče o stroje a zařízení a další
– Sváření podle ČSN 050705, obsluha zdvihacích zařízení, řidič motorových vozíků třída I., třída II.
– Pracovní nasazení, časová flexibilita, odpovědnost
– Spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, pozitivní přístup k zákazníkům
– ŘP skupiny B, C a E výhodou, profesní průkaz

Náplň práce:
– Diagnostika závad a poruch nákladních vozidel s využitím diagnostických a měřících přístrojů
– Vykonávání oprav (záruční i pozáruční servis vozidel)
– Servis a opravy vozidel podle potřeby
– Vzájemná spolupráce s kolegy, s dodavateli, aj.
– Aktualizace, nastavování a seřizování kompletních elektronických jednotek vozidel
– Služba ITS
– Účast na školeních a seminářích, týmová spolupráce napříč celou společností

Nabízíme:
– zázemí mezinárodní stabilní a prosperující společnosti s výhradním postavení na českém trhu
– odpovídající finanční ohodnocení s variabilní složkou

V případě, že Vás nabízená pozice zaujala, těšíme se na Váš profesní životopis.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu alice@openn.cz