ELEKTROMONTÉR – silnoproudé rozvody

Elektrotechnika a energetika · Praha

Pro stabilní českou elektromontážní společnost, která se zabývá realizací a projekcí silnoproudé a slaboproudé elektrotechniky, hledáme v rámci rozšíření týmu a nárůstu zakázek nového kolegu na pozici ELEKTROMONTÉR – silnoproudé rozvody.
Společnost realizuje elektroinstalační projekty v průmyslových objektech, administrativních, bytových, obchodních, historických, zdravotnických a sportovních stavbách.

Jaké jsou požadavky:
Výuční list nebo SŠ v oboru elektro silnoproud
platnou Vyhlášku 50 minimálně paragraf 6
schopnost číst v projektové dokumentaci
aktivní a zodpovědný přístup k práci
praktickou zkušenost s elektromontážemi na stavbách
znalost problematiky silnoproudých elektromontáží
řidičský průkaz B

Náplň práce:
provádění silnoproudých elektromontáží na stavbách v Praze a okolí
provádění silnoproudých elektromontáží ve výrobních provozech, kancelářských budovách, zdravotnických zařízeních, bytových objektech ……

Nabízíme:
přátelské pracovní prostředí rodinné firmy
jistotu zaměstnání v zavedené firmě s dlouholetou historií
možnost profesního růstu
příspěvek na stravování
příspěvek na důchodové pojištění
služební telefon
zajímavé pracovní ohodnocení, mimořádné odměny
pracovní smlouvu na dobu neurčitou, nebo ŽL
nástup možný ihned
možnost bydlení ve firemním společném bytě v Praze

V případě Vašeho zájmu a také požadované pracovní praxe se těšíme na Vaše profesní životopisy. Rádi se s Vámi spojíme a předáme informace.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu alice@openn.cz