Regionální obchodní zástupce – potravinářství

Potravinářství / Prodej a obchod · Praha

Pro mezinárodní potravinářský koncern, působící v oblastech produktů a vývoje pro výrobce v oblastech pekařství, cukrářství a zpracování čokolády, pomáháme rozšiřovat tým kolegů.
Hledáme kandidáty na pozici Regionální obchodní zástupce – regionálně je pozice nastavena Západní Čechy, Jižní Čech, Středočeský kraj, část regionu Praha. Na danou pozici je důležitá znalost či zájem o oblast pekařina, cukrařina, potravinářství, potravinářská výroba.

Jaká je náplň práce:
– zastřešení obchodních aktivit společnosti v rámci svěřeného regionu – rozvoj a udržení vztahů
– každodenní péče o portfolio stávajících klientů
– hledání nových akviziční příležitostí – kontaktování, domlouvání a realizování obchodních schůzek
– plnění prodejních plánů, zodpovědnost za přípravu a uzavírání smluv
– ochotu cestovat, být občas „mimo domov“
– koordinace spolupráce s technology a marketingovým oddělením

Jaké jsou požadavky:
– pracovní zkušenosti na obchodní pozici nejméně 2 roky – zkušenosti s aktivním obchodem – sestavování obchodní sítě – potravinářské, B2B prostředí
– schopnost výborně komunikovat, mít kvalitní vyjadřovací a prezentační dovednosti, energie a chuť pracovat na obchodní pozici
– komunikativní znalost anglického jazyka, kvalitní znalost práce v MS Office
– přátelskou a proklientsky nastavenou osobnost, nebát se nových možností a příležitostí
– chuť a ztotožnění pracovat na obchodní pozici spojené s cestováním v rámci daného regionu
– orientaci na výsledek, schopnost kvalitního time managementu

– znalost a orientaci fungování komunikace na sociálních sítích, v rámci práce je využívat

Pracovní nabídka:
– zajímavou a pestrou práci v rostoucí společnosti
– práci na HPP s pružnou pracovní dobou
– odpovídající finanční ohodnocení – fixní plat a bonusová složka
– služební auto, mobilní telefon, zaměstnanecké benefity
– odborné vzdělávání

V případě, že máte podobné pracovní zkušenosti a chcete se ucházet o danou pozici, těšíme se na Váš profesní životopis!

V případě zájmu zašlete životopis na adresu alice@openn.cz